Odkąd pamiętam pomagam ludziom w osiąganiu satysfakcji i spełnienia zawodowego. Z wykształcenia jestem Doradcą Zawodowym/ Socjologiem. W zawodzie tym pracowałam przez ponad 5 lat. Znam specyfikę pracy i rozwoju w różnych branżach. Moją rolą, a nawet misją jest pomóc ludziom odkryć ich własny potencjał, odpowiednio wykorzystać posiadane już kompetencje i zarabiać na tym, do czego są powołani.

Po kilku latach zatrudnienia w PUP, które w tamtym czasie dawało mi zadowolenie, poczułam potrzebę zmiany. Zapragnęłam podjąć się czegoś ambitniejszego, poszerzyć swoje horyzonty, zyskać większą dynamikę w tym, co robiłam. Chciałam sama organizować sobie czas pracy. Decyzja o odejściu z etatu nie była łatwa, tak samo jak prowadzenie biznesu nie okazało się dla mnie na początku prostym zadaniem…. Ale… ani razu nie żałowałam tego kroku.

Dziś, od przeszło 3 lat pracuję na swoją markę Kapitał Rozwoju. Jest to jedyny projekt, którym aktualnie się zajmuję i który dalej chcę rozwijać. W tym czasie ukończyłam renomowany program The Art. and Science of Coaching realizowany przez Erickson Collage International. Przeprowadziłam szereg warsztatów oraz konsultacji indywidualnych  z tematyki budowania i doskonalenia biznesu. Nawiązałam współpracę z kluczowymi instytucjami wspierającymi przedsiębiorczość, jak chociażby Przedsiębiorcza Kobieta, Inkubatory Przedsiębiorczości AIP, Women in Technology, Stowarzyszenie Kongres Kobiet i inne. A przede wszystkim stworzyłam swoje autorskie programy

ZAMIEŃ PASJĘ W BIZNES  

Znajdź pomysł na siebie oraz

ebooka „Zamień pasję w biznes”

Uważam, że nie ma czegoś takiego jak wybór- etat, czy własna działalność. Z tej przyczyny, że biznes to nie jest tylko forma zatrudnienia. Biznes to jest styl życia wymagający ciągłego doskonalenia się (i to jest w nim fascynujące), to sztuka zarządzania sobą, ale co najważniejsze, to jest pomysł na siebie i na to, co chcę zaoferować światu.

Sylwia Zięba

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress